Bağımlılık ile Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı.
18 Şubat 2019

Karabük Bağımlılık İle Mücadele Koordinasyon Kurulu Toplantısı Vali Fuat Gürel Başkanlığında gerçekleştirildi.
 
Valilik Toplantı Salonunda 81 ilde aynı gün ve aynı saatte yapılan Bağımlılık İle Mücadele Koordinasyon Kurulu Toplantısına; Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Patlak, Safranbolu Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer, Ovacık Kaymakamı Mehmet Zahid Doğu, Eflani Kaymakamı Sinan Aşcı, Eskipazar Kaymakamı Mehmet Yasin Erkan, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutanı J.Albay Ali Sefa Yılmaz, ilgili kamu kurum ve kuruluş amirleri ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
 
Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Gürel, ülke genelinde olduğu gibi ilimizde de her türlü bağımlılıkla topyekûn mücadele edildiğini vurgulayarak, bağımlılıkla mücadelenin bir süreç olduğunu, bu sürecin ise en iyi şekilde yürütülmesi gerektiğini ifade etti.
 
Toplantıda, Bağımlılıkla Mücadele konusunda yapılan genel bilgilendirmenin ardından bundan sonraki süreçte kurum ve kuruluşlarca alınacak koruyucu ve önleyici tedbirler ile yapılması gereken çalışmalar hakkında kararlar alınarak yürütülen faaliyetler hakkında bilgi verildi.

  • WhatsApp Image 2019-02-14 at 10.13.33.jpeg
  • WhatsApp Image 2019-02-14 at 10.13.32.jpeg
  • WhatsApp Image 2019-02-14 at 10.13.33(1).jpeg